Podujatie

Pripravujeme sa na detskú športovú olympiádu Petržalky

Olympiáda v našej škôlke dňa 7.6.2013, foto: Miriam IhnátováNaši predškoláci sa dňa 27. mája 2014 zúčastnia Detskej športovej olympiády v rámci mestskej časti Bratislava-Petržalka. Podujatie bude prebiehať v areáli Základnej školy Turnianska 10 v čase od 10:00 do 12:00.

Deti zažijú hry pripomínajúce olympiádu – na 10 stanovištiach budú pre nich pripravené rozličné pohybové hry, športové disciplíny a zábavné atrakcie. Družstvá z jednotlivých škôlok si vyskúšajú svoju športovú zdatnosť a šikovnosť.

Za MŠ Ševčenkova 35 budú na petržalskej olympiáde súťažiť: Karolína Ofúkaná, Nikolas Vaňo, Dominik Karácsonyi, Matej Majba, Martin Palaj, Karolína Dávidová, Alex Kehér. Dozor zabezpečia pedagogické zamestnankyne Mgr. Jana Trvalcová a Eva Nagyová. Náš športový tím odchádza zo škôlky o 09:00 a na miesto konania podujatia sa presunie mestskou hromadnou dopravou.

Plagát Detskej športovej olympiády, zdroj: petrzalka.sk

Organizátormi Detskej športovej olympiády sú Mestská časť Bratislava-Petržalka, Občianske združenie ZOBER LOPTU NIE DROGY, MŠ Bzovícka 6 a ZŠ Turnianska 10. Garantom podujatia je Slovenský olympijský výbor, partnermi sú Bratislavský samosprávny kraj a Raiffeisen banka.