Zmena účtu

Ilustračný obrázokDovoľujem si touto cestou upozorniť Vás, že od 1.9.2016 prichádza k zmene čísla účtu, na ktorý sa uhrádza mesačný poplatok vo výške 25€ resp. 22€.

Poplatok prosím uhrádzať na číslo účtu SK32 0900 0000 0051 1752 2323.

Zároveň si Vás dovoľujem upozorniť, že poplatok je zákonný zástupca dieťaťa povinný zo zákona uhrádzať vždy do 10. dňa v mesiaci a je možné uhradiť ho aj na viac mesiacov vopred, najviac však do konca kalendárneho roka. K platbe je nutné uvádzať meno a priezvisko dieťaťa + variabilný symbol dieťaťa. Poštové poukážky dostanete na jednotlivých triedach po ich dodaní zo strany zamestnávateľa.

UPOZORŇUJEM rodičov detí, ktoré majú jeden rok pred plnením povinnej školskej dochádzky (t.j deti, ktoré dosiahnú vek 6 rokov do 31.8.2017), aby už platby neuhrádzali, resp. si zrušili trvalé príkazy na ich úhradu.

Zmena čísla účtu sa bude týkať aj školskej jedálne, neuhrádzajte prosím zatiaľ tieto poplatky na pôvodný účet. Nové šeky Vám vystaví pani vedúca jedálne.

Ďakujem za porozumenie,

Jana Trvalcová, riaditeľka materskej školy