Podujatie

Zmena termínu výletu na Hrad Beckov

Hrad Beckov, foto: Milan HuteraPani riaditeľka nás práve informovala, že z dôvodu nepriaznivého počasia sa mení termín výletu na Hrad Beckov z 15.5. na 21.5.2014.

Výlet sa týka iba predškolákov (deti, ktoré majú pred nástupom do 1. ročníka základnej školy) a odchod z materskej školy zmluvnou dopravou bude v stredu 21. mája o 07:30. Deti musia byť prítomné v škôlke najneskôr o 7:15. Prosíme rodičov, aby im do batôžka pribalili niečo „pod zub“ (nie čokoládu), na pitie (najlepšie v umelej fľaši) a dobrú náladu. Predpokladaný príchod do škôlky bude v čase od 13:00 do 13:30.

Naši škôlkari budú mať okrem prehliadky hradu príležitosť si pozrieť aj Papierové kráľovstvo na Beckovskom hrade, ktoré ponúka viac ako 150 papierových modelov: 7 divov sveta, slovenská architektúra, lokomotívy, vlaky, električky, vozidlá formule 1, bojová a stavebná technika.

Papierové kráľovstvo na Beckovskom hrade, zdroj hrad-beckov.sk

Výstava papierových modelov v mierkach od 1:17 cez 1:24 až po 1:87 je otvorená v Muzeálnom nádvorí Hradu Beckov od 9. mája do 28. septembra 2014.