Podujatie

Novembrové podujatia pre deti

Lampióny, foto: pixabay.com, stuxNovember 2015 prináša dve divadielka, hudobno-výchovný koncert a spoločný lampiónový sprievod.

V stredu 4. novembra sa o 16:45 koná na školskom dvore spoločné podujatie detí, rodičov a zamestnancov Lampiónový sprievod. Prosíme rodičov, aby pre deti vyrobili, resp. zakúpili lampióny. Môžu priniesť aj strašidielka z tekvíc, ktoré budú osvetlené.

V utorok 10. 11. budú všetky deti od 9:45 v telocvični sledovať divadielko Ako myška vymenila syr za lásku. Predstavenie stojí 100 Eur a bude uhradené z financií RZMŠ.

V piatok 13. novembra bude pre predškolákov pripravený o 8:45 hudobno-výchovný koncert Dopravná výchova v hodnote 100 Eur (zaplatené zo štátneho rozpočtu pre škôlku).

Vo štvrtok 21. 11. 2015 sa uskutoční divadelné predstavenie O deduškovi Mrázikovi (o 9:30 pre Kuriatka, Lienky, Veveričky, Žabky a o 10:30 pre Ježkov, Mačiatka, Myšky, Včielky), ktorého náklady 200 Eur si delia rovným dielom RZMŠ a MŠ).