Podujatie

Exkurzia Boni Fructi

Boni Fructi, zdroj: Facebook profil spoločnosti Boni Fructi, s.r.o.Dňa 30.9.2016 sa budú mať možnosť zúčastniť exkurzie v ovocinárskom sade Boni Fructi všetky deti – predškoláci.

V tento deň budú deti odhlásené z desiaty, preto Vás prosím, aby ste deťom do ruksaku zabalili vhodnú desiatu a fľašu s pitím. Okrem desiaty pribaľte aj papierové vreckovky. Ak máva vaše dieťa problémy počas cesty autobusom, prosíme Vás, oznámte túto skutočnosť triednym učiteľkám.

Odchod z materskej školy je o 8:15, preto Vás žiadame o dochvíľnosť. Deti je potrebné priniesť do MŠ skôr, ideálne do 7:30, najneskôr však do 8:00. Deti, ktoré prídu do MŠ neskôr, zostanú v triede Veveričky spolu s mladšími deťmi a exkurzie sa nezúčastnia.

Za porozumenie ďakujeme.

Triedne učiteľky