0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Twitter 0 LinkedIn 0 Pin It Share 0 StumbleUpon 0 0 Flares ×

Počas dvoch slnečných septembrových podvečerov sme v nasej škôlke opäť po pár rokoch brigádovali. Dňa 20. a 21.9. 2018 sme pokračovali v revitalizácii školského dvora, ktorá začala už počas prázdnin inštaláciou nových preliezok, hojdačiek a dopadovej plochy, na ktoré sme získali financie zo Zamestnaneckého grantového programu Nadácie Orange, z Grantovej finančnej dotácie v oblasti životného prostredia z mestskej časti Bratislava – Petržalka a zo zdrojov Rodičovského združenia. Nakúpili sme farby a štetce a vymaľovali celý dvor J. Pracovali rodičia, starí rodičia, deti a aj pani učiteľky, za čo všetkým patrí nesmierna vďaka. Na terasy sme namaľovali Človeče, Twister aj bludiská. Už od vstupných brán ukazujú deťom smer k šatniam farebné obrázky na chodníkoch. K skákacej škôlke pribudol na asfalt maľovaný vláčik, húsenka, aj vesmír. Staršie preliezky a pneumatiky majú tiež nové  žiarivé farby. Na jednu časť dvora sme vysadili ovocné kríky a bylinky.

Ďakujeme všetkým, ktorí nezištne venovali čas a energiu našej materskej škole a vytvorili krásne farebné prostredie pre našich škôlkárov.

ĎAKUJEME.

Výkonný výbor Rodičovského združenia pri MŠ Sevčenkova

 

You must be logged in to leave a reply.