Rodičovské združenie

Školský dvor má opäť šmýkačky

Šplhacia veža Agneska so sklzom, foto: Miloslav OfúkanýOd minulého piatka má školský dvor našej škôlky nové sklzy (modrý a žltý) na detských šplhacích vežiach Agneska.

Ako sme vás cez našu webstránku 6. septembra informovali, na konci augusta 2013 boli zo školského ihriska ukradnuté pôvodné sklzy. Začal sa nový školský rok, počasie bolo ešte príjemné a naše deti sa chceli spúšťať do pieskoviska. Vedenie škôlky operatívne riešilo túto nepríjemnú udalosť na stretnutí s výkonným výborom rodičovského združenia dňa 5. septembra.

V pondelok 9. septembra 2013 sme sa dohodli, že od firmy PRE NAŠE DETI s.r.o. objednáme dva kusy sklzov (Záhradná plastová šmykľavka 2,4 m) za jednotkovú cenu 59.99 Eur a poštovné 6,99 Eur.

Šplhacia veža Agneska so sklzom, foto: Miloslav Ofúkaný

Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku. V piatok 13. septembra prišli zamestnanci údržby Strediska služieb školám a školským zariadeniam Petržalka a šmýkačky namontovali. O celej situácii boli informovaní rodičia na pondelkovej plenárnej schôdzi.

Touto cestou veľmi pekne ďakujeme pani Hambálkovej z výkonného výboru, ktorá našla výhodného dodávateľa a pani riaditelke Trvalcovej za zabezpečenie montáže.

2 odpovede na “Školský dvor má opäť šmýkačky”

Nova web stranka je uzasna, velmi sa jej tesim. Je prehladna,obsahuje vsetky informacie ktore mna ako rodica zaujimaju. Drzim palce vsetkym,ktori sa podielali na jej realizacii a dakujem.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu, pretože takéto slová nás posúvajú ďalej v tom, čo robíme dobrovoľne a s láskou.