Rodičovské združenie

ŽIADOSŤ O VRÁTENIE PREPLATKU ZRPŠ

Dobrý deň rodičia,

výbor Rodičovské združenie pri MŠ Ševčenkova 35 sa rozhodol z dôvodu prerušenia školskej dochádzky v škoslkom roku 2020/2021 a vzniknutej pandémie COVID 19 vrátiť časť členského poplatku zo ZRPŠ vo výške 30,- Euro/dieťa.

Spôsob vrátenia preplatku bude nasledovný:

1.  mladšie deti, ktoré budú pokračovať v školskej dochádzke aj ďalší školský rok 2020/2021 sa táto čiastka 30,- € automaticky prenesie a započíta do nového škoského roka.
  2. deti – PREDŠKOLÁCI – ktorí končia a budú prváčikovia. Prosím rodičov o vyplnenie a zaslanie Žiadosti, ktorú nájdete nižšie ako prílohu. Žiadosť prosím starostlivo a pravdivo vyplniť. Číslo účtu uvádzajte v IBAN formáte ( vzor IBAN: SK79 0200 0000 0053 5353 5354 ). Následne po obdržaní podpísanej žiadosti Vám peniaze uhradíme na Váš účet.

Podpísané žiadosti zašlite mailom na adresu: rzmssevcenkova@gmail.com do 19.06.2021.

(vytlačiť, podpísať,nascanovať alebo odfotiť a poslať ako prílohu), rodičia detí, ktoré v mesiaci jún navštevujú MŠ môžu túto žiadosť odovzdať pani učiteľke.

Prosím rodičov, ktorý neuhradili za druhý polrok príspevok do ZRPŠ, aby doplatili sumu 20,- € v najkratšom čase na účet:  SK31 1100 0000 0026 6225 0112.  Do poznámky uveďte meno a triedu dieťaťa.

Rodičia detí, ktorí nepošlú žiadosť o preplatok v danom termíne, ostáva automaticky v prospech detí do ďalšieho roka v škôlke.

Branislav Lipovský – predseda výboru

výbor Rodičovské združenie pri MŠ Ševčenkova 35