Podujatie

Novembrové podujatia pre deti

Divadelné predstavenie Čert a Káča, zdroj: opavsky.dennik.czV mesiaci november čakajú naše deti okrem Strašidielkovo-lampiónového sprievodu i tieto dalšie podujatia.

Dňa 4.11. si deti od 9:40 pozrú a vypočujú hudobnú rozprávku O zvedavom medvedíkovi. Cena predstavenia je 65 eur.

Hneď na ďalší deň (5.11.2014) bude vo večerných hodinách prebiehať Strašidielkovo – lampiónový sprievod. Informácie o organizovaní a prípadných spoločných prípravách vo forme tvorivých dielní podajú triedne učiteľky.

Operetné predstavenie pod názvom Nápoj lásky (Mozart deťom) sa uskutoční 11.11.2014 o 11:00 a je určené iba pre predškolákov (triedy Žabky, Kuriatka, Mačiatka). Podujatie bude hradené z rozpočtu školy v sume 1€ / dieťa.

Ako ste si už mohli všimnúť, v šatniach tried sa objavili objednávkové formuláre pre plánované fotenie detí, ktoré bude prebiehať 19.11.2014 od 9:00. Podrobnosti o objednávaní a cenách nájdete pri objednávkových formulároch.

Dňa 24.11.2014 od 9:40 sa chystá divadielko Čert a Káča, ktoré je určené pre triedy Žabky, Mačiatka, Kuriatka, Včielky. Cena predstavenia je 90 eur.

Ako posledné predstavenie v novembri bude divadelné prestavenie Medovníkový domček, ktoré sa bude konať 25.11.2014 a je určené pre triedy Lienky, Ježkovia, Veveričky a Myšky. Cena predstavenia je 50€.

Prajeme všetkým deťom krásne kultúrne zážitky počas naplánovaných novembrových akcií.