Kategórie
Podujatie

Naši predškoláci pôjdu na detský muzikál Africké rozprávky

Premiéra detského muzikálu Africké rozprávky v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava, foto: facebook.comDeti v predškolskom veku z tried Veveričky, Žabky, Ježkovia a Lienky sa v stredu 27. novembra 2013 o 11:00 zúčastnia v DK Zrkadlový háj muzikálu Africké rozprávky, ktoré sú príbehom o sile úprimného priateľstva a pomoci medzi zvieratkami. Muzikál je vhodný pre deti od štyroch rokov a účinkujú v ňom žiaci ZUŠ Júliusa Kowalského.

Okrem krásnej hudby a detsky príťažlivého libreta zo sveta zvierat, predstavenie upúta pozornosť krásnymi kostýmami, scénou plnou detí a umeleckým zapojením žiakov so špeciálnymi potrebami. Viac informácií o detskom muzikáli Africké rozprávky sa dočítate v pozvánke.

Viac informácií o detskom muzikáli Africké rozprávky, foto: facebook.com

Pridaj komentár