Rodičovské združenie

Vymaľujeme terasy pre našich športovcov

Terasa Kuriatka, foto: Miroslav GendešV sobotu 10. októbra 2015 vymaľujeme terasy pre naše deti – športovcov.

Aj tento rok opäť Výkonný výbor Rodičovského združenia pri Materskej škole Ševčenkova 35 organizuje dobrovoľnícke pracovné podujatie dňa 10. októbra 2015 od 9.00 h za účelom dokončenia farebnej úpravy terás.

Ako ste si určite všimli, počas letných prázdnin prešli všetky terasy stavebnými úpravami, na ktoré nám opäť prispela Nadácia Orange vďaka schváleniu podanej žiadosti o grant. Tieto úpravy vykonali šikovní páni murári zo stavebnej spoločnosti BauGroup. Na nás rodičov zostáva už len trochu skrášliť terasy: namaľovať kvetináče, čiary a bránky pre malých šikovných futbalistov/hokejbalistov, nakresliť skákacích panákov pre malé športovkyne a na záver namaľovať dopravné čiary na chodníky pre malých kolobežkárov.

Vzhľadom na plánovanú prácu s farbami ako aj na maľovanie prvkov v exteriéri, by sme Vás chceli požiadať ponechať najmenšie detičky doma. Samozrejme, predškoláci sú vítaní.

Nakoľko nedokážeme vopred predvídať počasie ako aj vzhľadom na plánovaný harmonogram prác, by sme Vás chceli požiadať o nahlásenie svojej účasti vopred na FB profil škôlky alebo na e-mailovú adresu rz@mssevcenkova.sk. Pomocou týchto dvoch komunikačných kanálov budeme v piatok informovať o potvrdení resp. zrušení brigády.

Pevne veríme, že nám počasie bude ústretové a skrášlime spoločne terasy pre naše detičky.

V mene výkonného výboru Vám vopred ďakujem za účasť.
Miroslav Gendeš – predseda výkonného výboru