Kategórie
Rodičovské združenie

Prvá plenárna schôdza rodičovského združenia v školskom roku 2013 – 2014

Vážení rodičia,

v pondelok 16. septembra 2013 o 16:00 sa v priestoroch telocvične uskutoční prvá plenárna schôdza rodičovského združenia v školskom roku 2013 – 2014.

Vaša účasť je povinná, pretože sa budú prerokovávať a odsúhlasovať dôležité prevádzkové (školská dokumentácia), finančné (rodičovský príspevok) a organizačné záležitosti (krúžky).

Dňa 5. septembra 2013 sa stretli členovia výkonného výboru rodičovského združenia s vedením škôlky (Mgr. Trvalcová, Bc. Hanulay) a na plenárnej schôdzi vás jeho zástupcovia oboznámia s využitím financií z minuloročných 2% daní a s plánom nových aktivít.

Jedna odpoveď na “Prvá plenárna schôdza rodičovského združenia v školskom roku 2013 – 2014”

Ďakujeme veľmi pekne rodičom za hojnú účasť (82 osôb v prezenčnej listine) na pondelkovej plenárnej schôdzi. Sme radi, že ste sa v rámci diskusie pýtali na veci, ktoré vás trápia a zaujímajú. Pokiaľ máte ďalšie otázky, potom nám ich môžete napísať cez kontaktný formulár. Tešíme sa na vaše podnety.

Pridaj komentár