Podujatie

INFORMÁCIE PRE RODIČOV. Kurz korčuľovania HAPPY KIDS (predškoláci)

Kurz korčuľovania

Korčuľovanie je nielen základom pre dva najpopulárnejšie zimné športy – ľadový hokej a krasokorčuľovanie, ale aj jedným z elementárnych pohybov, ktoré by deti mali zvládnuť v predškolskom veku. Korčuľovanie je vhodný šport na  podporu imunitného systému, stimuluje dýchací aparát, priaznivo pôsobí pri respiračných problémoch a alergiách a zároveň podporuje správne držanie tela, koordináciu, rozvoj sily a pohyblivosť. Pri samotnom kurze korčuľovania sa prihliada na schopnosti dieťaťa a jeho vek, pričom súťaže a hry sú súčasťou každého tréningu. Úplní začiatočníci sa hravou formou naučia padať a vstávať, šmýkať sa po ľade, bežať a kĺzať a tiež jazdiť na oboch nohách. Pokročilí korčuliari sa venujú zdokonaľovaniu nadobudnutých prvkov ako aj zložitejšej korčuliarskej technike.

KTO SA BUDE DEŤOM VENOVAŤ:
Tréneri organizácie Happy Kids, ktorí pomáhajú aj s obúvaním a prezúvaním korčúľ, s organizovaným presunom z autobusu a späť. V skupine je 5 detí na trénera.

ČO POTREBUJETE: športové nepremokavé oblečenie, korčule, prilbu, hrubé rukavice.

KDE: štadión HC Petržalka, Ovsište
KEDY: 27.11. – 1.12.2017, v doobedných hodinách
PRE KOHO: od 3 do 6 rokov
CENA KURZU: 45€/dieťa (35€ kurz + 10€/doprava)  Platba v hotovosti triednym ucitelkam do 23.11.2017

POŽIČOVŇA KORČÚĽ: cena požičania korčúľ 3€/deň, prilba 3€/deň (treba nahlásiť vopred!)

STORNO PODMIENKY:
– v prípade, že dieťa na kurz z rôznych dôvodov nenastúpi, poplatok za kurz sa neuhrádza, avšak uhrádza sa poplatok za dopravu v plnej výške.
– v prípade, že dieťa nastúpi na kurz a následne sa ho z rôznych dôvodov nezúčastní – kurz ako aj doprava sa uhrádza v plnej výške.

TEŠÍME SA NA VÁS!
HAPPY KIDS o. z.