Podujatie

Januárové podujatia pre deti

potulné divadlo NAtraKY z PrievidzeBudúci týždeň do našej škôlky zavíta potulné divadlo NAtraKY s rozprávkou o dvoch nerozlučných kamarátoch Tik a Tak.

Vo štvrtok 28. januára 2016 sa od 08:45 v telocvični škôlky uskutoční divadielko TIK – TAK pre všetky deti v cene 130 Eur (hradí rodičovské združenie).

Počas vtipného predstavenia prievidzského združenia NAtraKY – potulné divadlo sa deti budú zapájať do rozhovoru, dozvedia sa o vývoji hodín, na čo nám hodiny slúžia, zopakujú si poznatky o vesmíre a časových vzťahoch. Je to rozprávka o dvoch nerozlučných kamarátoch Tik a Tak, ktorí prinesú deťom Strom času a zavedú ich do sveta hodinových ručičiek, štyroch ročných období, striedania dňa a noci, dní v týždni, mesiacov v roku. Povestný zvuk hodiniek, žiara Slnka a kolotoč prírody možno všetko zmení na cukríkové divadlo.

Dávame rodičom do pozornosti aj karnevalovú zábavu, plánovanú na 8. februára a prosíme ich, aby svojim deťom vopred zabezpečili masky.