Podujatie

Októbrové podujatia pre deti

Dobré jablká od firmy Boni FructiV októbri všetkých škôlkárov čakajú dve divadielka a predškoláci pocestujú do Dunajskej Lužnej prezrieť si ovocné sady.

V stredu 7. októbra sa o 8:45 uskutoční v našej telocvični divadelné predstavenie Škaredé káčatko za cenu 140 Eur (z financií RZMŠ).

V pondelok 12. októbra budú o 8:30 cestovať (úhrada dopravy autobusom zo štátneho rozpočtu pre škôlku) predškoláci z tried Mačiatka, Myšky a Včielky na Výlet do ovocných sadov firmy Boni Fructi v Dunajskej Lužnej. Deti si tam popozerajú stromy a chod prevádzky na spracovanie ovocia. Prosíme rodičov o zabezpečenie desiaty.

V pondelok 19. októbra vystúpi v telocnični o 8:45 divadielko Mišo a jeho svet. Vystúpenie stojí 110 Eur a bude uhradené z financií RZMŠ.