Podujatie

Decembrové podujatia pre deti

Mikuláš v škôlke 4. decembra 2013, foto: Miriam IhnátováV decembri budú mať naše deti dve divadielka, hudobné predstavenie, vianočné besiedky a najbližšie k nim do škôlky zavíta aj Mikuláš. Avizujeme aj jedno januárové podujatie.

V piatok 5. decembra sa o 09:45 pre všetky deti v telocvični začne divadelné predstavenie Perla šťastia, ktoré bude spojené s príchodom Mikuláša a rozdávaním balíčkov plných prekvapení.

V stredu 10. decembra je pre predškolákov z tried Kuriatka, Mačiatka a Žabky určené divadielko Jurko a prasiatka, ktoré sa v októbri nekonalo.

Vianočné besiedky budú prebiehať v utorok 16. decembra (o 15:00 v triedach Ježkovia, Lienky, Myšky, Veveričky a o 15:30 v triedach Mačiatka, Včielky, Žabky) a v stredu 17. decembra o 15:30 v triede Kuriatka.

V piatok 19. decembra sa o 10. hodine v DK Zrkadlový háj zúčastnia predškoláci z tried Kuriatka, Mačiatka a Žabky hudobného predstavenia Zázračná škola fantázie.

V stredu 14. januára 2015 o 10:25 príde do telocvičňa škôlky Lomidrevo.

viac info: Podujatia v školskom roku 2014 – 2015