Podujatie

Októbrové podujatia pre deti

Pred opravou kontrola pokazeného vláčika počas brigády 4. októbra 2014, foto: Miloslav OfúkanýV tomto kalendárnom mesiaci sa už vo štvrtok konal ekologický program. Dnes máme úspešne za sebou spoločnú brigádu v areáli škôlky. ĎAKUJEME! Do konca októbra bude ešte výlet na Partizánsku lúku, hudobná rozprávka, kurz plávania, dve divadelné predstavenia a lampiónový sprievod pre celé rodiny.

Vo štvrtok 2. októbra sa pre predškolákov z tried Kuriatka a Mačiatka uskutočnil ekologický program Vyrobme si z papiera.

Štvrtého októbra sa v areáli škôlky konalo dobrovoľnícke pracovné podujatie Opravíme preliezačky pre našich malých športovcov. Ďakujeme všetkým rodičom, starým rodičom, učiteľkám a priateľom škôlky, ktorí opravovali a maľovali drevené preliezačky a šatňové skrinky, natierali plot a vonkajšie steny, upratovali školský dvor, priniesli pohostenie a varili kavičku, starali sa o deti. Svojou účasťou a zanietením pre pomoc ste nám vyrazli dych. Z brigády pripravujeme spoločnú fotogalériu, a preto prosíme fotografov, aby nás kontaktovali a dohodneme spôsob poslania záberov.

V stredu 8.10. budú mať predškoláci z tried Kuriatka, Mačiatka a Žabky výlet na Partizánsku lúku. Zo škôlky bude autobus odchádzať o 09:30.

Vo štvrtok 9. októbra sa o 09:40 v telocvični škôlky začne hudobná rozprávka O neposlušnom prasiatku a zvieratkách, určená pre všetky deti.

Od 15.10.2014 do 28.10.2014 bude prebiehať kurz plávania pre prihlásených predškolákov.

V utorok 21. októbra sa o 09:45 uskutoční pre predškolákov z tried Kuriatka, Mačiatka a Žabky divadelné predstavenie Jurko a prasiatka.

V utorok 28.10.2014 sa v telocvični o 09:40 zúčastnia všetci škôlkári divadelného predstavenia Ako sa levica s vlčicou spriatelila. Od 17:00 je v školskom areáli plánovaný Strašidielkovo-lampiónový sprievod – spoločné podujatie pre deti, rodičov a učiteľov.