Podujatie Rodičovské združenie

Opravíme preliezačky pre našich malých športovcov

Pokazená preliezačka, foto: Miloslav OfúkanýPríďte prosím 04.10.2014 do areálu našej škôlky s celou svojou rodinou a opravíme preliezačky pre našich malých športovcov!

Výkonný výbor Rodičovského združenia pri Materskej škole Ševčenkova 35 organizuje dobrovoľnícke pracovné podujatie, ktoré sa uskutoční v sobotu 4. októbra od 9.00 h pokiaľ nám budú sily stačiť. Cieľom je zrekonštruovať drevené preliezačky a natrieť plot. Pre deti budú pripravené hry, súťaže a všetkých čaká aj drobné občerstvenie.

Prosíme rodičov o zapísanie sa do prezenčnej listiny, ktorá sa nachádza v triedach. Uveďte aj náradie, ktoré môžete priniesť (elektrická pila, štetce, vŕtačka, karbobrúska ai.). Vítané sú z vašej strany aj občerstvenie, nápoje a iné prekvapenia. V prípade nepriaznivého vývoja počasia odporúčame sledovať túto webstránku a FB profil škôlky. V piatok 3. októbra 2014 budeme informovať o konaní/nekonaní brigády.

Pozvánka na dobrovoľnícke pracovné podujatie s cieľom zrekonštruovať drevené preliezačky a natrieť plot, zdroj: Rodičovské združenie pri Materskej škole Ševčenkova 35

Oteckovia, mamičky, detičky, dedkovia, babičky a ďalší rodinní príslušníci, príďte medzi nás priložiť svoje ruky k skrášleniu našej škôlky, pretože chceme stihnúť urobiť čo najviac a spoločne prežiť jeden nádherný deň!

Podujatie finančne podporí Nadácia Orange.